Perdormire
Хроника

ВЧЕРА ИСКРШЕН УШТЕ ЕДЕН АПАРАТ ЗА ИГРИ НА СРЕЌА ВО КАЗИНО ВО СТРУМИЦА!

Home

На 10.03.2019 во Полициската станица Струмица, вработен во казино во Струмица пријавил дека истиот ден во 03.15 часот лицето В.Т. скршило апарат за игри на среќа во казиното. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.