ТЕПАЧКА ВО БАНИЦА – ПОЛИЦИЈАТА ПРЕЗЕМА МЕРКИ ЗА РАСЧИСТУВАЊЕ НА СЛУЧАЈОТ!

декември 28, 2019

На 27.12.2019 во 17,00 часот во СВР Струмица, С.Б.(46) од с.Баница,струмичко пријавила дека на 06.12.2019 околу 13,20 часот во с.Баница биле физички нападнати од С.Ѕ., неговата сопруга С.С., и нивните синови С.М и С.М.Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: