СТРУМИЧКИТЕ РЕСТОРАНИ ГИ ОТКАЖУВААТ НАСТАНИТЕ ЗА ВЕЧЕРВА И УТРЕ!

февруари 14, 2019

Скоро секој ресторан и локал во Струмица ги откажува настаните за вечерва и утре поради загинатите 15 лица во сообраќајната несреќа која се случи вчера. Денес и утре Владата на Република Македонија прогласи дводневна жалост.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: