Home

Perdormire
Хроника

СТРУМИЧАНКА ПРИЈАВИЛА ДЕКА БИЛА ФИЗИЧКИ НАПАДНАТА ВО СТРУМИЧКАТА БОЛНИЦА!

Home

Соопштение на МВР:

На 31.05.2021 во 18.00 часот во Полициската станица Струмица, В.Ѓ.(51) од Струмица пријавила дека околу 17.35 часот во Медицински центар Струмица била физички нападната од Е.Џ..

По целосно расчистување на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава.