СТРУМИЧАНКА ПРИЈАВИЛА ДЕКА БИЛА ФИЗИЧКИ НАПАДНАТА ВО СТРУМИЧКАТА БОЛНИЦА!

јуни 4, 2021

Соопштение на МВР:

На 31.05.2021 во 18.00 часот во Полициската станица Струмица, В.Ѓ.(51) од Струмица пријавила дека околу 17.35 часот во Медицински центар Струмица била физички нападната од Е.Џ..

По целосно расчистување на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: