СТРУМИЧАНЕЦОТ ПО КОЈ БЕШЕ РАСПИШАНА ПОТЕРНИЦА ПОВТОРНО ВРАТЕН ВО ЗАТВОР!

април 17, 2019
Prison Cell Bars

На 16.04.2019 година во 12.00 часот во Полициската станица Струмица бил приведен Ј.А.(29) од Струмица за кого била распишана потерница по Наредба на основен суд Струмица порадо бегство од Затвор Струмица. Во 13.00 часот лицето било предадено на Основен суд Струмица.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: