СТРУМИЧАНЕЦ ПРИЈАВИЛ ДЕКА НЕГОВИОТ СИН КОЈ ТРЕБАЛО ДА СЕ ВРАТИ ВО ШВАЈЦАРИЈА ИСЧЕЗНАЛ!

февруари 18, 2019

На 16.02.2019 година во 11,45 часот во СВР Струмица, И.Т.(42) од Струмица, пријавил дека на 04.01.2019 година исчезнал неговиот син Б.Т.(20), кој требало да се врати во Швајцарија каде што учел и работел. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: