Perdormire
Хроника

СТРУМИЧАНЕЦ ПРИЈАВИЛ ДЕКА НЕГОВАТА ЌЕРКА БИЛА КАСНАТА ОД КУЧЕТО НА СОСЕДОТ!

Home

На 03.04.2019 во 18.45 часот во Полициската станица Струмица, Т.К.(34) од село Дабиле пријавил дека истиот ден околу 16.00 часот на улица во селото, неговата ќерка била касната во пределот на десната потколеница од куче сопственост на И.В од истото село. По целосно документирање на случајот против И.В. ќе биде поднесена соодветна пријава.

ФОТО:Интернет