СТРУМИЧАНЕЦ ПРИЈАВИЛ ДЕКА НЕГОВАТА ЌЕРКА БИЛА КАСНАТА ОД КУЧЕТО НА СОСЕДОТ!

април 4, 2019

На 03.04.2019 во 18.45 часот во Полициската станица Струмица, Т.К.(34) од село Дабиле пријавил дека истиот ден околу 16.00 часот на улица во селото, неговата ќерка била касната во пределот на десната потколеница од куче сопственост на И.В од истото село. По целосно документирање на случајот против И.В. ќе биде поднесена соодветна пријава.

ФОТО:Интернет

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: