СТРУМИЧАНЕЦ ПРИЈАВИЛ ДЕКА БИЛ НАПАДНАТ ВО КАЗИНО ВО СТРУМИЦА!

август 12, 2019

На 10.08.2019 година во 05.45 часот во СВР Струмица, Т.Б.(37) од Струмица пријавил дека на 10.08.2019 година околу 05.20 часот во казино во Струмица, бил физички нападнатод едно лице. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: