strumica denes logo

СТРУМИЧАНЕЦ ПРИЈАВИЛ ДЕКА БИЛ НАПАДНАТ НА НА НЕГОВОТО РАБОТНО МЕСТО!

Автор:

Датум:

февруари 18, 2019

Категории:

Хроника

Автор:

Датум:

февруари 18, 2019

Категории:

Хроника

На 15.02.2019 година во 19.30 часот во Полициска станица Прилеп А.П.(41) од Струмица, кој живее во Прилеп, пријавил дека околу 16.00 часот додека бил на работно место во Итна медицинска помош Прилеп бил физички нападнат од Д.Л. од Прилеп. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.