ПОВТОРНО ФИЗИЧКА ПРЕСМЕТКА ВО БАНИЦА!

ноември 22, 2019

На 21.11.2019 во 18.00 часот во Полициска станица Струмица, Ф.Т.(45) од село Баница пријавил дека во 16.00 часот бил физички нападнат од И.Р. од истото село. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: