strumica denes logo

ПОЛИЦИЈАТА ВО ПОТРАГА: ИСЧЕЗНА 16 ГОДИШНО ДЕВОЈЧЕ ОД СТРУМИЦА!

Автор:

Датум:

мај 13, 2018

Категории:

Хроника

Автор:

Датум:

мај 13, 2018

Категории:

Хроника

Вчера во 22:55 часот во Полициска станица Струмица, 20-годишната Н.А. од село Пиперово пријавила дека истиот ден околу 21:00 часот од дома во непознат правец се оддалечила нејзината 16 годишна сестра.

Полицијата ги презема потребните мерки за пронаоѓање на лицето.>