strumica denes logo

(НОВО) 19 ГОДИШНАТА СТРУМИЧАНКА КОЈА СЕ ПОРОДИЛА ДОМА БЕБЕТО ГО ФРЛИЛА ВО ЈАМА!

Автор:

Датум:

март 5, 2019

Категории:

Хроника

Автор:

Датум:

март 5, 2019

Категории:

Хроника

Бебето кое го родила 19-годишната струмичанка било пронајдено во јама, дознава „Слободен печат“ од извори во истрагата. Бебето било мртво.

Во СВР Струмица, случајот е пријавен на 3 март, кога доктор од струмичката болница јавил дека кај нив била хоспитализирана 19-годишна девојка од струмичко.

Целосната вест може да ја погледнете на следниот ЛИНК