Perdormire
Хроника

Малолетник од Струмица нападнат во трговски центар!

На 02.03.2019 во 01,45 часот Ѓ. М(41) од Струмица пријавил дека околу 00,30 часот во угостителски објект во трговски центар од страна на Н.Ј. физички бил нападнат неговиот малолетен син. Се работи на целосно расчистување на случајот

  • Big-Baner.jpg
  • 300x250.png
  • BANER-19_06.gif