Home

Perdormire
Хроника

КАМИОН УДРИ ВО АВТОМОБИЛ КАЈ КАТОЛИЧКАТА ЦРКВА ВО СТРУМИЦА!

Home

Камион удри во автомобил во кој за среќа немаше никој. Несреќата се случи кај Католичката црква пред три часа! Повредени нема, направена е само материјална штета. Увид на несреќата изврши струмичката полиција.