ЈА НАПАДНАЛ СО КАМЕЊА ПА ПРИЈАВИЛА ВО СТРУМИЧКАТА ПОЛИЦИЈА!

февруари 25, 2019

На 21.02.2019 во 07.50 во Полициска станица Струмица, М.А.(45) од Струмица пријавила дека истиот ден околу 07.20 часот во Струмица лицето В.К. од Струмица го нарушил јавниот ред и мир фрлајки камења кон пријавителот. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: