Home

Perdormire
Хроника

ИСЧЕЗНА 16 ГОДИШНО МОМЧЕ ОД БАНСКО, ПОЛИЦИЈАТА ТРАГА ПО НЕГО!

Home

На 09.03.2020 во 11.00 часот во Полициската станица Струмица, А.А.(30) од село Банско пријавил дека од домот се оддалечил неговиот син А.А.(16).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.