Perdormire
Хроника

ИСЧЕЗНА 16 ГОДИШНА ДЕВОЈКА ОД СТРУМИЦА – ПОЛИЦИЈАТА ТРАГА ПО НЕЈЗЕ!

На 02.02.2020 во 20.40 часот во Полициската станица Струмица, А.А. (41) од Струмица, пријавил дека од домот се оддалечила неговата ќерка Џ.А.(16). Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.