Home

Perdormire
Хроника

(ФОТО) ТЕШКА СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА КАЈ ГРАДАШОРЦИ ПОМЕЃУ АВТОМОБИЛ И КАМИОН!

Home

Пред околу 1 час на патот Струмица-Радовиш или поточно кај Градашорци, се случи тешка сообраќајна несреќа помеѓу автомобил и камион. Како што велат очевидците имало и повредени а сообраќајот во моментот се одвива отежнато. Со повеќе информации во текот на утрешниот ден.