strumica denes logo

(ФОТО) СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА НА „СТАРИОТ КРУЖЕН ТЕК“ ВО СТРУМИЦА!

Автор:

Датум:

јуни 18, 2018

Категории:

Хроника

Автор:

Датум:

јуни 18, 2018

Категории:

Хроника

Пред половина час на „стариот кружен тек“ во Струмица се случи сообраќајна несреќа помеѓу два автомобила. Во сообраќајната несреќа нема повредени направена е само материјална штета.На местото на несреќата пристигна и екипа на СВР СТРУМИЦА која изврши увид на несреќата.