(Фото) Сообраќајна несреќа кај „Комуналец“

октомври 4, 2018

Околу 23:20 часот пред полноќ, синоќа во близина на „Комуналец“ се случи сообраќајна несреќа помеѓу два автомобила. Како што изјавија очевидци за нашиот портал кои ни ја испратија и фотографијата, рекоа дека нема потешко повредени и дека е направена само материјална штета. Сообраќајната несреќа била пријавена во СВР-Струмица каде веднаш била испратена екипа на терен. Повеќе информации очекуваме во текот на денешниот ден.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: