strumica denes logo

Ф.Т. од Струмица скршил апарат за игри на среќа во казино!

Автор:

Датум:

февруари 13, 2019

Категории:

Хроника

Автор:

Датум:

февруари 13, 2019

Категории:

Хроника

На 10.02.2019 година во 23.30 часот во СВР Струмица, пријавено е дека истиот ден во 23.25 часот во казино во Струмица Ф.Т. од Струмица скршил апарат за игри на среќа. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.