Home

Perdormire
Хроника

ДВЕ МАЛОЛЕТНИ ДЕЧИЊА НАПАДНАТИ ВО КОСТУРИНО!

Home

На 19.03.2019 година во 15:48 часот во Полициска станица Струмица Р.К (30) од село Костурино, струмичко, пријавил дека истиот ден околу 14:00 часот во село Костурино двете негови малолетни деца биле физички нападнати од Н.К. од истото село. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.