strumica denes logo

МАЈКА ОД СТРУМИЦА СИ ГО БАРА СИНОТ – ИСЧЕЗНАЛ ВО НЕПОЗНАТ ПРАВЕЦ!

Автор:

Датум:

јуни 21, 2018

Категории:

Хроника

Автор:

Датум:

јуни 21, 2018

Категории:

Хроника

Во Секторот за внатрешни работи Струмица, денеска 86-годишнata М.Д. пријавила дека на 20.06.2018 година од автобуската станица во Струмица во непознат правец се оддалечил нејзиниот 54-годишен син, М.Д.

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицето.