18 ГОДИШНИК ПРИЈАВИЛ ДЕКА ВО СТРУМИЦА СО НЕГОВАТА ДЕВОЈКА БИЛЕ НАПАДНАТИ ОД ДВЕ НЕПОЗНАТИ ЛИЦА!

март 11, 2019

На 10.03.2019 во 03.30 часот во Полициската станица Струмица, В.Ј.(18) од Струмица пријавил дека истиот ден околу 02.20 часот тој и неговата девојка биле физички нападнати од две непознати лица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: