18 ГОДИШНА ДЕВОЈКА ОД СТРУМИЦА ПРИЈАВИЛА ДЕКА БИЛА НАПАДНАТА ОД НЕПОЗНАТО ЛИЦЕ!

март 4, 2019

На 02.03.2019 во 03:35 часот во Полициска станица Радовиш 18 годишна девојка од Струмица пријавила дека била физички нападната од непознато лице. Се преземаат мерки за расчистување на случајот. .

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: