17 годишно девојче од Струмица исчезна – полицијата трага по неа

октомври 11, 2018

На 10.10.2018 година во 20.45 часот во Полициската станица Струмица, Р.М.(39) од Струмица пријавил дека истиот ден околу 17.00 часот неговата 17-годишна ќерка излегла од домот и до моментот на пријавување не се вратила. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: