Perdormire

Спорт

Спорт

БЕЛАСИЦА ГО ПРЕГАЗИ ОСОГОВО!

Вчера на програмата беа натпреварите од 21-вото вонредно коло во Втората Фудбалска Лига – Исток. „Жетварите“ имаа тешко гостување во Струмица за што и сведочи...

Спорт

„Пандевци“ без победа и во Кратово!

Во првиот натпревар од 27. коло во ПМФЛ, Силекс и Академија Пандев одиграа разочарувачко реми без голови на Градскиот стадион во Кратово. Екипата од Струмица...

  • Big-Baner.jpg
  • 300x250.png
  • BANER-19_06.gif