Perdormire

Спорт

Спорт

ФФМ НАТПРЕВАРОТ КОЈ ВО САБОТА ЌЕ СЕ ИГРА ВО СТРУМИЦА ПОМЕЃУ БЕЛАСИЦА-БРЕГАЛНИЦА ГО ПРОГЛАСИ ЗА НАТПРЕВАР ОД ВИСОК РИЗИК!

Фудбалската Федерација на Македонија, мечот од последното 27. коло во ВМФЛ Исток помеѓу Беласица и Брегалница го прогласи за натпревар од висок ризик. Мечот...

Спорт

(ВИДЕО) СЕ Е’ ПОДГОТВЕНО ЗА СПЕКТАКЛ: МЛАДИТЕ И ПОСТАРИТЕ АЈДУЦИ ПОВТОРНО НА ИСТА ТРИБИНА-ВО САБОТА СЕ СЛАВИ ПРВА ЛИГА!

Видео најава за спектаклот што следува во Сабота! Posted by Ајдуци Струмица on Monday, 14 May 2018 Струмичките Ајдуци повторно сплотени како никогаш до сега...