Perdormire

Спорт

Спорт

(ВИДЕО) ДЕН ЗА ИСТОРИЈА: ФУДБАЛСКИ СПЕКТАКЛ СО ПОЛН СТАДИОН ДЕНЕСКА ВО СТРУМИЦА-БЕЛАСИЦА И АЈДУЦИТЕ СЛАВАТ ВРАЌАЊЕ ВО ПРВА ЛИГА!

Со последното коло денеска од 16:30 часот се става точка на второлигашките возбудувања за сезонава на Истокот и на Западот. Веќе се познати новите прволигаши...

Спорт

ФФМ НАТПРЕВАРОТ КОЈ ВО САБОТА ЌЕ СЕ ИГРА ВО СТРУМИЦА ПОМЕЃУ БЕЛАСИЦА-БРЕГАЛНИЦА ГО ПРОГЛАСИ ЗА НАТПРЕВАР ОД ВИСОК РИЗИК!

Фудбалската Федерација на Македонија, мечот од последното 27. коло во ВМФЛ Исток помеѓу Беласица и Брегалница го прогласи за натпревар од висок ризик. Мечот...

Спорт

(ВИДЕО) СЕ Е’ ПОДГОТВЕНО ЗА СПЕКТАКЛ: МЛАДИТЕ И ПОСТАРИТЕ АЈДУЦИ ПОВТОРНО НА ИСТА ТРИБИНА-ВО САБОТА СЕ СЛАВИ ПРВА ЛИГА!

Видео најава за спектаклот што следува во Сабота! Posted by Ајдуци Струмица on Monday, 14 May 2018 Струмичките Ајдуци повторно сплотени како никогаш до сега...

  • Big-Baner.jpg
  • 300x250.png
  • BANER-19_06.gif