strumica denes logo
закани

јули 12, 2018

Со два ножа во рацете и се заканувал на 15-годишна девојка среде плоштад во Струмица

Секторот за внатрешни работи Струмица поднесе кривична пријава против 33-годишниот

Види повеќе