strumica denes logo
велигденски празнувања

април 5, 2018

ВЕЛИКИ ЧЕТВРТОК, ПОЧНУВААТ ВЕЛИГДЕНСКИТЕ ПРАЗНУВАЊА!

Со синоќешната богослужба на Велика Среда завршија великоипосните богослуженија, а

Види повеќе