Home

Perdormire

Tag - Васе Михаилов

Спорт

ВАСЕ МИХАИЛОВ, СТРУМИЧАНЕЦОТ КОЈ БЕШЕ ДЕЛ ОД ЕКИПАТА КОЈ ЈА ОДНЕСЕ МАКЕДОНИЈА НА ЕВРОПСКО, ВЕЧЕРВА БЕШЕ ИЗБРАН ЗА СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА ВО СТРУМИЦА!

  Васе Михаилов, еден од луѓето кој ја однесе машката одбојкарска репрезентација на Македонија на Европското првенство, вечерва во ресторан „Студио Ин“...