Home

Perdormire

Tag - Вардар

Спорт

Струмичани убедливи против Вардар!

Изминатиов викенд се одржа второто коло од одбојкарски шампионат на Македонија, по кое три екипи остнаа со максимален биланс, три сè уште чекаат на својата...

Спорт

ВАРДАР ПО МНОГУ ГОДИНИ НА ДУЕЛ ВО СТРУМИЦА: ДА ГО НАПОЛНИМЕ „МЛАДОСТ” ЗА ПРВА ПОБЕДА НА ФК БЕЛАСИЦА ВО ПМФЛ!

После долги години, ВАРДАР на дуел против струмичката гордост БЕЛАСИЦА! Дуел на АЈДУЦИ и КОМИТИ. Натпреварот ќе се одигра утре на стадионот „Младост“ во...