strumica denes logo
тренер

јануари 26, 2019

СЛАВЕ ВЕЛКОВ ГО ОСВОИ ТРЕТОТО МЕСТО ВО ИЗБОР НА НАЈДОБАР ТРЕНЕР ВО СЕНИОРСКА КОНКУРЕНЦИЈА!

Многу награди, многу забава и многу возбудувања синоќа на традиционалната

Види повеќе

јули 31, 2018

Беласица остана без тренер зошто Цицмиловиќ немал ПРО-лиценца

Новиот прволигаш Беласица од Струмица денеска преку соопштение ја откри

Види повеќе

јули 30, 2018

Новиот прволигаш Беласица неочекувано остана без тренер!

  Повратникот во македонската Прва лига, екипата на Беласица, неочекувано

Види повеќе