Home

Perdormire

Tag - трагедија

Хроника

ГОЛЕМА ТРАГЕДИЈА ЈА ПОГОДИ МАКЕДОНИЈА:Најмалку 5 жртви и околу 30 повредени во автобуската несреќа на автопатот Скопје – Тетово

Како што информира „Макфакс“ најмалку петмина се загинати во сообраќајната несреќа на автопатот Скопје – Тетово, кога патнички автобус околу 17 часот од...