strumica denes logo
терени

јули 25, 2018

ФФМ ќе гради три нови терени со вештачка трева, првиот е за Академија Пандев

ФФМ преку проектот „Хет-трик 3″ на УЕФА, веќе финансираше целосна

Види повеќе