Home

Perdormire

Tag - Тело за на Тв

Култура

(Видео) ПЕСНА НА ДЕНОТ: ДУПЕР – „Тело за на ТВ“ – Слушнете ја најпопуларната песна во Македонија!

По одличниот деби-сингл „Не сум твој тип“, триото „Дупер“ објави песна насловена „Тело за на ТВ“. Новата песна тешко дека ќе го повори успехот на „Не сум твој...