strumica denes logo
економија

октомври 15, 2018

Што се случува? Од полноќ нови цени на горивата, дизелот поскапува за 2 денари!

Регулаторната комисија за енергетика денес донесе одлука за ново поскапување

Види повеќе

мај 29, 2018

Бензините и дизелот од полноќ повторно поскапеа за два денара

Малопродажните цени на бензините и дизелот од ноќеска на полноќ

Види повеќе