strumica denes logo
стадион

септември 29, 2018

ИНИЦИЈАТИВA НА СТРУМИЧАНИ: СТАДИОНОТ „МЛАДОСТ“ ДА БИДЕ ПРЕИМЕНУВАН ВО БЛАГОЈ ИСТАТОВ!

Струмичани едногласно на социјалните мрежи бараат стадионот „МЛАДОСТ“ во Струмица

Види повеќе

април 5, 2018

Победа се вдоми во Струмица: Дуелот со Скопје пак ќе се игра на „Младост“

Триумфот над Работнички со 2-0 во 24. коло како да

Види повеќе