strumica denes logo
стадион младост

ноември 1, 2018

Тотре и Емини ѝ пресудија на Беласица, шампионот рутински на „Младост“

Актуелниот шампион во ПМФЛ, Шкендија, продолжи со добрата форма и

Види повеќе

јуни 3, 2018

Македонија го напушта стадионот “Младост” во Струмица

Репрезентацијата на Македонија натпреварот со Ерменија од групната фаза во Лигата на нациите ќе игра

Види повеќе