Home

Perdormire

Tag - Шабан Шаулич

Култура

СТРУМИЧАНКАТА СУЗАНА ГАВАЗОВА СЕ ПРИСЕТИ НА ГОЛЕМАТА ЛЕГЕНДА: ШАБАН ШАУЛИЌ ПЕЕШЕ НА НАШАТА СВАДБА

ИЗВОР:ВЕЧЕР.ПРЕСС Како што во животот се случуваат и радосни и тажни работи, така е и со спомените. На еден таков убав спомен (само за Вечер-vecer.press), сега...