strumica denes logo
Сектор за внатрешни работи Струмица

април 2, 2018

Кривична за струмичанец поради сексуален однос со 13-годишно девојче со кое бил во врска

Секторот за внатрешни работи Струмица поднесе кривична пријава против М.Г.(20)

Види повеќе