Home

Perdormire

Tag - ОГРАБЕНИ

Хроника

СТРУМИЧАНИ ОГРАБЕНИ ВО ГРЦИЈА: грабени на спиење во Грција: Им прснале непознат спреј под врата и им влегле во собите!

Четири македонски семејства рано утринава биле ограбени за време на нивното летување во вила Ангелика во Неа Врасна во Грција. Настанот се случил додека сите...