Home

Perdormire

Tag - Лошо време

Спорт

Лошoто време во Струмица донесе среќа за Шкендија: Муслиу и Ибраими обезбедија двојна круна за тетовци

Вчера во 20:00 часот беше одиграно финалето во Купот на Македонија помеѓу битолски Пелистер и новиот шампион во домашното првенство Шкендија. Шкендија беше...