Home

Perdormire

Tag - Лепа Брена

Култура

ВЕЧЕРВА ВИСТИНСКО ЛУДИЛО: Лепа Брена во Струмица на „Опен фестивал“:Македонија ми е во срцето!

За популарната Лепа Брена или Фахрета Јахиќ-Живојиновиќ досега нема што не е кажано, па сепак таа и понатаму го привлекува вниманието на публиката. Иако е како...

Забава

Лепа Брена на Струмица Опен Фест 2018

Организаторите на најголемиот фестивал во Југоисточна Македонија “Струмица опен фестивал“ ја објавија целосната програма на овогодинешното 7-мо издание на...