Home

Perdormire

Tag - Куп Македонија

Спорт

КУП НА МАКЕДОНИЈА: Астраион во возбудлив натпревар го елиминира Вардар Неготино, ќе игра во четвртфинале

Тимот на Астраион од Струмица, кој беше пријатно изненадување во Првата лига и до посленото коло беше во борба за место во плеј-офот, обезбеди место во...