Home

Perdormire

Tag - Кристијано Роналдо

Спорт

ЕКСКЛУЗИВНО: КРИСТИЈАНО РОНАЛДО ДОАЃА ВО СТРУМИЦА, МАКЕДОНИЈА ВО 2021 ГОДИНА ЌЕ ИГРА ПРОТИВ ПОРТУГАЛИЈА НА „МЛАДОСТ“

Како што дознава порталот Струмица Денес, познатиот фудбалер Кристијано Роналдо доаѓа во Струмица! Во 2021 година на 1 април, Македонија ќе игра против...