Home

Perdormire

Tag - Кратово

Спорт

„Пандевци“ без победа и во Кратово!

Во првиот натпревар од 27. коло во ПМФЛ, Силекс и Академија Пандев одиграа разочарувачко реми без голови на Градскиот стадион во Кратово. Екипата од Струмица...