strumica denes logo
голман

август 8, 2018

Академија Пандев донесе нов голман од Србија пред стартот на Првата лига

Струмичка Академија Пандев донесе нов голман од соседна Србија, на

Види повеќе

јули 10, 2018

Србинот Чубраковиќ ќе брани за „Пандев“

Душан Чубраковиќ ќе биде голманот на Академија Пандев за претстојната

Види повеќе