strumica denes logo
гол.мк

октомври 21, 2018

ПОРАЗ ЗА ЕКИПАТА НА АКАДЕМИЈА ПАНДЕВ НА ДЕНЕШНИОТ НАТПРЕВАР ПРОТИВ МАКЕДОНИЈА ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

Во рамките на 10. коло во ПМФЛ, фудбалерите на Македонија

Види повеќе

октомври 18, 2018

Струмичанецот Секулов не сакал да игра за Македонија, „бевме условени од неговиот родител“ – изјави селекторот!

Извор:ГОЛ.МК Како што објави порталот ГОЛ.МК, фудбалската селекција на Македонија до 17

Види повеќе